Poniedziałek, 18 marca 2019r. Edwarda, Narcyza, Zbysława
szukaj w  pb.info.pl   katalog firm   targi    
 
 
Perłowy jubileusz Apart

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /archiwum/sub/showSingleArticleAdInfo.php on line 13
2013-03-08 12:01:55 ZNANI, WYDARZENIA, BIŻUTERIA


Perły – ponadczasowo piękne, nieustająco eleganckie, pełne subtelnego blasku. Nigdy nie wychodzą z mody.  Rok 2013 jest rokiem pereł w Apart – w nawiązaniu do jubileuszu 30-lecia firmy, a także z zachwytu nad perłami i ich olśniewającej urodą. Ikoną nowej perłowej kampanii została Anja Rubik.


Perłowy jubileusz Apart
Ocena: 0,00Perłowy jubileusz Apart
Ocena: 0,00Perłowy jubileusz Apart
Ocena: 0,00Początki Apart sięgają 1977 roku, kiedy to Adam Rączyński otworzył swój pierwszy zakład jubilerski. W 1983 roku połączył siły ze swoim bratem, Piotrem Rączyńskim.. Współpraca okazała się tak owocna, że jej efekty przekroczyły najśmielsze marzenia. Apart stał się jubilerską potęgą, a także ambasadorem luksusowego zegarmistrzostwa. Dziś, po 30 latach, bracia Rączyńscy mogą z dumą spojrzeć wstecz, obchodząc swój okrągły, perłowy jubileusz współpracy. Patrzą też z optymizmem w przyszłość, snując nowe, śmiałe plany.

Z okazji perłowego jubileuszu przygotowana została niepowtarzalna kampania z udziałem top modelki Anji Rubik, ambasadorki Apart. Podczas realizacji sesji filmowych i zdjęciowych, których efekty ujrzą światło dzienne już wkrótce, garściami czerpano z estetyki, a także unikalnego klimatu lat 60. Zamiarem było wydobycie swoistego ducha tamtych wspaniałych lat, z mocnym akcentem naszych czasów. Cel został osiągnięty – w sesjach Anja występuje na tle autentycznych pereł designu użytkowego i architektury lat 60.

Wspomnienia lat minionych przywołane są poprzez  prezentację  najnowszej kolekcji pereł od Apart. Na przestrzeni najbliższych miesięcy pojawią się kolejne odsłony kampanii, w tym sesje zdjęciowe, reklamy prasowe i telewizyjne, a także wydawnictwa Apart.


Perłowy jubileusz Apart
Ocena: 0,00Perłowy jubileusz Apart
Ocena: 0,00Perłowy jubileusz Apart
Ocena: 0,00Perłowy jubileusz Apart
Ocena: 0,00Perłowy jubileusz Apart
Ocena: 0,00Perłowy jubileusz Apart
Ocena: 3,50Modelka: Anja Rubik
Fotograf: Marcin Tyszka
Stylizacja: Agnieszka Ścibior
Fryzury: Kacper Rączkowski
Make-up: Georgi Sandev
Lokalizacja: Hiszpania, Barcelona i okolice; oryginalny dom z lat 60-tych, zachowany ze wszystkimi meblami, dodatkami i akcesoriami z tamtej dekady.

 
 

Wyślij e-mail rekomendujący nasz serwis
Adresat e-mail
 
 
Perłowy jubileusz Apart
Perły – ponadczasowo piękne, nieustająco eleganckie, pełne subtelnego blasku. Nigdy nie wychodzą z mody. Rok 2013 jest rokiem pereł w Apart – w nawiązaniu do jubileuszu 30-lecia firmy, a także z zachwytu nad perłami i ich olśniewającej urodą. Ikoną nowej perłowej kampanii została Anja Rubik.
czytaj cały artykuł
 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 

 
Waszym zdaniem
 
Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu
 
NEWS
 
 

Copyright © 2000-2019 Polska Biżuteria. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strony internetowe L77