Sobota, 23 lutego 2019r. Damiana, Romana, Romany
szukaj w  pb.info.pl   katalog firm   targi    
 
 
3DESIGN CAD 7

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /archiwum/sub/showSingleArticleAdInfo.php on line 13
2010-11-22 11:00:00 Technika


3DESIGN to najnowocześniejsze i najbardziej uniwersalne rozwiązanie do projektowania 3D dla jubilerów dostępne na polskim rynku już od 12.000 zł. Intuicyjna funkcjonalność programu, przyjazny interfejs, łatwa obsługa, polska wersja językowa oraz gotowe zestawy ćwiczeń sprawiają, że program jest bardzo prosty w obsłudze i łatwy do opanowania.


3DESIGN CAD 7
Ocena: 4,00Wyjątkową cechą, która wyróżnia ten program wsród konkurencji jest tzw. parametryczność. W dużym uproszczeniu parametryczność pozwala na automatyczne dopasowanie całego modelu do wprowadzonych do niego zmian.Oznacza to, że na przykład zmieniając kształt, rozmiar lub ilość kamieni 3DESIGN automatycznie dopasuje model do wprowadzonych zmian. Dzięki parametryczności 3DESIGN możemy w szybki i łatwy sposób zmieniać aktualne kolekcje w zależności do aktualnych trendów mody.


3DESIGN CAD 7
Ocena: 4,003DESIGN CAD 7
Ocena: 0,003DESIGN posiada szeroką gamę narzędzi do projektowania 3D rozszerzoną dodatkowo o specjalną gamę narzędzi jubilerskich, takich jak m.in kreatory kamieni, pierścionków, szyn oraz różnego typu opraw, co pozwala projektantowi na znaczne skrócenie procesu projektowania. Drugą gałęzią narzędzi jubilerskich są funkcje takie jak m.in kreator pazurków, automatyczne osadzanie kamieni, frezowanie pozwalające na szybkie przygotowanie modelu do wydruku na dowolnej maszynie do szybkiego prototypu i jego wytworzenia.


3DESIGN CAD 7
Ocena: 0,003DESIGN CAD 7
Ocena: 3,20Bardzo przydatną funkcja programu jest szkicowanie. Wykonany ręcznie szkic można wprowadzić do programu w postaci zdjęcia, a 3DESIGN stworzy na jego podstawie rzutnię pozwalającą w szybki sposób zbudować model 3D.


3DESIGN CAD 7
Ocena: 3,503DESIGN wyposażony jest w ogromną bibliotekę gotowych elementów takich jak szyny, oprawy, zapięcia, kamienie standardowe oraz pełną ofertę kamieni Svarovskiego. Ponadto bibliotekę wzorów możemy dowolnie rozszerzać poprzez wykonane przez siebie elementy.


3DESIGN CAD 7
Ocena: 3,003DESIGN CAD 7
Ocena: 3,133 DESIGN to także profesjonalne studio do tworzenia fotorealistycznych renderingów. Znajdą w nim Państwo 23 szablony do szybkiego tworzenia wizualizacji różnego typu biżuterii. Dodatkowo program wyposażono także w studio filmowe do tworzenia wysokiej jakości animacji 3D modeli biżuterii. Nowością jest możliwość tworzenia animacji interaktywnej w formacie FLASH pozwalającą na obejrzenie modelu pod kątem 360 stopni jedynie za pośrednictwem myszki.


3DESIGN CAD 7
Ocena: 1,503DESIGN CAD 7
Ocena: 2,673DESIGN CAD 7
Ocena: 3,33Dzięki tym profesjonalnym narzędziom mamy możliwość przedstawienia klientom lub kontrahentom nowych propozycji kolekcji naszej biżuterii jeszcze za nim one powstaną, w celu sprawdzenia reakcji rynku na nasze pomysły. Drugą zaletą jest możliwość przedstawienia wizualizacji projektów biżuterii, na przykład na stronie internetowej, bez konieczności fizycznego jej tworzenia, co sprzyja ograniczeniu kosztów poprzez zamrożenie środków w postaci towaru. Biżuterię na podstawie projektu wykonujemy dopiero po zamówieniu jej przez klienta.

Wszelkich informacji udziela:
Mariusz Deptuch
tel. 661 432 058
e-mail:
md@pat.net.pl
www.pat.net.pl


3DESIGN CAD 7
Ocena: 6,00Artykuł sponsorowany

 
 
 

Wyślij e-mail rekomendujący nasz serwis
Adresat e-mail
 
 
3DESIGN CAD 7
3DESIGN to najnowocześniejsze i najbardziej uniwersalne rozwiązanie do projektowania 3D dla jubilerów dostępne na polskim rynku już od 12.000 zł. Jego zalety to intuicyjna funkcjonalność programu, przyjazny interfejs, łatwa obsługa i polska wersja językowa. 
czytaj cały artykuł
 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 

 
Waszym zdaniem
 
Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu
 
NEWS
 
 

Copyright © 2000-2019 Polska Biżuteria. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strony internetowe L77