Środa, 20 lutego 2019r. Anety, Lehca, Leona
szukaj w  pb.info.pl   katalog firm   targi    
 
 
PolkaSQL – oprogramowanie do zarządzania obrotem wyrobami jubilerskimi

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /archiwum/sub/showSingleArticleAdInfo.php on line 13
2011-03-03 10:00:10 Technika


Przedstawiamy Państwu system PolkaSQL w wersji dedykowanej do zarządzania obrotem wyrobami jubilerskimi. Producentem oprogramowania jest firma ODL, od wielu lat specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań dostosowanych do zarządzania przedsiębiorstwami z różnych branż.


PolkaSQL – oprogramowanie do zarządzania obrotem wyrobami jubilerskimi
Ocena: 4,13Patrick Flanagan, prezes firmy ODL: „Nasza firma, będąc ekspertem w dziedzinie systemów wspomagających zarządzanie, mogła skierować swoją ofertę także do firm z branży jubilerskiej. Wiemy, że jest to prężnie rozwijający się sektor gospodarki. Sieci sprzedaży jubilerskiej powstają coraz szybciej, wzbudzając coraz większe zainteresowanie klientów. Przeprowadzając kilka lat temu analizę rynku zauważyliśmy brak dedykowanych rozwiązań informatycznych dla tej ciekawej i wymagającej branży. Dzisiaj oprogramowanie ODL jest z powodzeniem wykorzystywane przez wiele znanych sieci sprzedaży i producentów wyrobów jubilerskich.”

System PolkaSQL znajduje pełne zastosowanie w salonach jubilerskich. Umożliwia współpracę pomiędzy centralą a oddziałami firmy (salonami firmowymi) lub firmami współpracującymi (franczyzowymi). Zapewnia synchronizację danych o asortymencie i dostawach, stanach magazynowych, kontrahentach i ich warunkach handlowych, dokumentach magazynowych, handlowych i rozliczeniach.

Proponowane przez nas rozwiązanie usprawnia procesy ważenia i etykietowania, przyjęcia towarów do centrali oraz dostaw do salonów sprzedaży. Każdy egzemplarz asortymentu ważonego, czyli takiego, w którym cena zależy od masy, jest ewidencjonowany w systemie, otrzymując unikalny numer seryjny. W trakcie przyjmowania dostawy towaru można wykorzystywać wagi jubilerskie połączone z systemem.

Etykietowanie przebiega sprawniej i szybciej dzięki integracji oprogramowania z drukarkami etykiet. Właściciel sam może zdecydować o wyglądzie szablonu etykiety umieszczając, oprócz informacji obowiązkowych i kodu kreskowego, np. własne logo czy dane firmy. Po wykonaniu przez operatora procesu przyjęcia towarów do magazynu system automatycznie wydrukuje etykiety w odpowiedniej kolejności.

Współpraca z czytnikami kodów kreskowych i kolektorami danych przyspiesza i automatyzuje procesy zarówno sprzedaży, jak i inwentaryzacji. Sporządzanie remanentów centralnych i oddziałowych staje się proste i polega na zaczytaniu kodów z etykiet do urządzenia oraz automatycznego porównania w systemie nadwyżek i niedoborów. Oprogramowanie może zaproponować uzgodnienie stanów magazynowych na podstawie sporządzonego remanentu.

System posiada pełen zakres predefiniowanych raportów przeznaczonych do śledzenia wszystkich procesów związanych z zakupem, dystrybucją w sieci i sprzedażą wyrobów jubilerskich. Szczegółowe raporty sprzedaży z podziałem na dowolne kryteria, np. daty sprzedaży (rok, miesiąc dzień, godzina), klientów, pozycje towarowe, ceny, rentowność, grupy towarowe, pracowników, handlowców mobilnych, oddziały/salony, terminy i typy zapłaty, waluty, rabaty i wiele innych pozwalają na krańcowe doprecyzowanie prezentowanych danych np. do wartości  sprzedaży w poszczególnych salonach, dni tygodnia i godzin otwarcia. Zarządzanie siecią sprzedaży detalicznej, hurtownią jubilerską lub zespołem handlowców mobilnych staje się znacznie prostsze gdy można na podstawie analiz i raportów sprzedaży określić, które towary, z podziałem na grupy, najlepiej rotują oraz zaplanować np. godziny otwarcia sklepów.

Dla sprzedaży hurtowej warto wspomnieć o możliwości wsparcia przez system sprzedaży i wystawiania faktur w dwóch wersjach - w sztukach i gramach.

Więcej informacji na temat systemu na
www.system-jubiler.pl         
 
 
 

Wyślij e-mail rekomendujący nasz serwis
Adresat e-mail
 
 
PolkaSQL – oprogramowanie do zarządzania obrotem wyrobami jubilerskimi
Przedstawiamy Państwu system PolkaSQL w wersji dedykowanej do zarządzania obrotem wyrobami jubilerskimi. Producentem oprogramowania jest firma ODL, od wielu lat specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań dostosowanych do zarządzania przedsiębiorstwami z różnych branż.
czytaj cały artykuł
 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 

 
Waszym zdaniem
 
Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu
 
NEWS
 
 

Copyright © 2000-2019 Polska Biżuteria. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strony internetowe L77