Poniedziałek, 24 lutego 2020r. Boguty, Bogusza, Macieja
szukaj w  pb.info.pl   katalog firm   targi    
 
 
JUBINALE 2012

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /archiwum/sub/showSingleArticleAdInfo.php on line 13
2012-05-14 12:55:19 Imprezy branżowe, WYDARZENIA, BIŻUTERIA


Już w czwartek (17 maja) rozpoczną się w Krakowie JUBINALE, piąte targi Letnich Trendów, odbywające się pod egidą zielonego smoka. Serdecznie zapraszamy do Krakowa, na spotkanie z pięknem biżuterii w lekkiej, letniej wersji.


JUBINALE 2012
Ocena: 3,00Jubinale - najmłodsza platforma targowa branży jubilerskiej w Polsce z roku na rok umacnia swoją pozycję na rynku, a charakterystyczny zielony smok to logo rozpoznawalne nie tylko w Polsce. Siłą targów jest doskonałe połączenie miejsca i czasu. Kraków to znana na całym świecie kulturalna stolica Polski, która słynie z ilości działań artystycznych i turystycznych atrakcji. Dzięki swojemu położeniu miasto jest doskonale skomunikowane zarówno z zachodem Europy, jak i jej południową częścią i samo jest doskonale rozpoznawalną marką.

Letnie Targi Trendów Jubilerskich i Zegarkowych Jubinale już po raz piąty gościć będą w Krakowie, tym razem w terminie 17 – 19 maja.  Pod znakiem zielonego smoka – charakterystycznego logo targów – spotka się ponad 120 wystawców reprezentujących cały sektor jubilerski: biżuterię srebrną i złotą, z kamieniami jubilerskimi, bursztynową, modową i wyjątkowo liczną w tym roku ofertę biżuterii projektanckiej.

W ramach Trendów Projektantów swoje prace na promocyjnym stoisku zaprezentuje Trend Skaut Polskiej Biżuterii.  Ta platforma, przeznaczona dla młodych i wyróżniających się twórców zapoczątkowana na pierwszej edycji targów ma na celu wspieranie i promocję młodego talentu w dziedzinie projektowania biżuterii.  W tym roku tytułem Trend Skauta uhonorowana została Martyna Tejwan, absolwentka prywatnej szkoły jubilerskiej „Wytwórnia Antidotum”, a na co dzień architekt.


JUBINALE 2012
Martyna Tejwan
Ocena: 5,14Poza znaną platformą z biżuterią artystyczną - Trendy Projektantów - pojawi się także nowość: swoje prace pod patronatem Stowarzyszenia Twórców Form Złotniczych pokazywać będą jego członkowie (na osobnej wyspie wystawienniczej).
W Krakowie zaprezentują oni także wystawę „Z Archiwum XX”, przygotowaną z okazji 20-lecia istnienia Stowarzyszenia i dokumentującą ostatnie 20 lat złotnictwa w Polsce oraz ukazującą zachodzące w nim zmiany. Wystawy designu i biżuterii pokażą także Wytwórnia Antidotum, która zaprezentuje prace z polsko-włoskiego projektu Fresh Metal, zaś Galeria Sztuki z Legnicy tradycyjnie pokaże ekspozycję z międzynarodowej imprezy Legnicki Festiwal Srebra.

Wytwórnia Antidotum przygotowała także dla chętnych warsztaty biżuteryjne – w tym roku pod okiem specjalistów ze szkoły nauczyć się będzie można wykorzystania technik tkackich w biżuterii.

Na stoisku Stowarzyszenia Rzeczoznawców Jubilerskich będzie można zasięgnąć porady odnośnie renowacji i napraw biżuterii, jej wyceny oraz oceny jakości metali i kamieni szlachetnych.

Targi są przeznaczone dla branżowych kupców i odwiedzających, wychodząc jednak naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Krakowa i okolic organizatorzy pozostawili jeden dzień otwarty dla publiczności. Tradycyjnie jest to ostatni dzień targów – sobota, 19 maja.

Letnie Targi Trendów Jubilerskich i Zegarkowych Jubinale
17 - 19 maja
Teren Targów Krakowskich
Ul. Centralna 41 A
Organizator: Dom Mediowy Polska Biżuteria,
ul. Edisona 3/3, 80-172 Gdańsk

Szczegóły:
www.jubinale.com 
 

Wyślij e-mail rekomendujący nasz serwis
Adresat e-mail
 
 
JUBINALE 2012
Już w czwartek (17 maja) rozpoczną się w Krakowie JUBINALE, piąte targi Letnich Trendów, odbywające się pod egidą zielonego smoka. Serdecznie zapraszamy do Krakowa, na spotkanie z pięknem biżuterii w lekkiej, letniej wersji.
czytaj cały artykuł
 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 

 
Waszym zdaniem
 
Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu
 
NEWS
 
 

Copyright © 2000-2020 Polska Biżuteria. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strony internetowe L77