Poniedziałek, 24 lutego 2020r. Boguty, Bogusza, Macieja
szukaj w  pb.info.pl   katalog firm   targi    
 
 
Fresh Metal 2013

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /archiwum/sub/showSingleArticleAdInfo.php on line 13
2012-10-08 11:40:20 Konkursy, BIŻUTERIA


Konkurs Fresh Metal jest obecny na naszym rynku od 2009 roku. Jego specyfika polega na tym, że przeznaczony jest dla adeptów sztuki złotniczej, zdobywających umiejętności w prywatnych szkołach jubilerskich i złotniczych (polskiej Wytwórni Antidotum i włoskiej Le Arti Orafe). Organizatorem piątej edycji konkursu jest Wytwórnia Antidotum, a hasłem przewodnim „7 DAYS”. Portal pb.info.pl jest patronem medialnym konkursu.


Fresh Metal 2013
Ocena: 0,00Tym razem organizatorzy konkursu chcieliby poznać twórczą odpowiedź na temat „biżuterii wielozadaniowej”. W założeniach konkursu czytamy:
„Czy nie było wspaniale mieć zawsze pod ręką zestaw biżuterii na każdą okazję – skromną do szkoły lub biura, a po drobnej modyfikacji odpowiednią także na sobotnią kolację w eleganckiej restauracji, pierwszą randkę z wyjątkowym mężczyzną lub nawet garden party u ambasadora? Jeden „klik”, który wszystko zmienia; a może dwie strony jednego medalu (ta stonowana, „codzienna” i ta „szalona” od święta); coś małego co rozciąga się w większą całość lub daje się rozłożyć na kilka osobnych elementów; zmiana kształtu lub tylko dekoracji... Interesuje nas nie tylko wygląd w każdym z wariantów (codziennym i świątecznym), ale także proces przekształcania, dlatego poza wykonaniem dzieła prosimy także o opis lub planszę ilustrującą ten proces.”

Do konkursu mogą zostać zgłoszone pojedyncze przedmioty lub zestawy (komplety), spełniające funkcje biżuterii. Prace konkursowe mogą być wykonane dowolną techniką ręczną (wyklucza się projekty powstałe przy użyciu technik komputerowych), muszą jednak spełniać założenia konkursu. Oczekujemy, że w pracach zostanie użyte srebro, miedź, brąz, mosiądz lub alpaka, które mogą być połączone z dowolnymi innymi materiałami. Ponadto oceniana będzie zręczność warsztatowa uczestnika, jakość wykonania, walory estetyczne pracy oraz innowacyjność formy.

Harmonogram konkursu: prace powinny zostać przesłane na adres siedziby organizatora:
02-937 Warszawa, ul. Orężna 39, Polska, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 01 lutego 2013. Głosowanie publiczności w internecie na
www.freshmetal.antidotum.pl od 01 do 10 marca 2013. Ogłoszenie wyników konkursu 16 marca 2013 o godz. 14.30 w pracowni szkolnej organizatora, w Warszawie przy ulicy Willowej 8/10 m 37 oraz w internecie j.w. Wystawa prac konkursowych odbędzie się na targach Amberif w Gdańsku, w dniach 20-23 marca 2013 lub na targach Jubinale w dniach 13-15.06.2013. Informacja na temat innych wystaw po-konkursowych zostanie ogłoszona w terminie późniejszym.

Regulamin do pobrania (*doc)

 
 

Wyślij e-mail rekomendujący nasz serwis
Adresat e-mail
 
 
Fresh Metal 2013
Konkurs Fresh Metal jest obecny na naszym rynku od 2009 roku. Jego specyfika polega na tym, że przeznaczony jest dla adeptów sztuki złotniczej, zdobywających umiejętności w prywatnych szkołach jubilerskich i złotniczych. Organizatorem piątej edycji konkursu jest Wytwórnia Antidotum, a hasłem przewodnim „7 DAYS”. Portal pb.info.pl jest patronem medialnym konkursu.
czytaj cały artykuł
 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 

 
Waszym zdaniem
 
Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu
 
NEWS
 
 

Copyright © 2000-2020 Polska Biżuteria. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strony internetowe L77