Wtorek, 18 lutego 2020r. Konstancji, Krystiana, Sylwany
szukaj w  pb.info.pl   katalog firm   targi    
 
 
Agnieszka Maksymiuk nagrodzona w Wielkiej Brytanii

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /archiwum/sub/showSingleArticleAdInfo.php on line 13
2013-04-26 12:01:50 WYDARZENIA, Konkursy, BIŻUTERIA, Zagranica


Agnieszka Maksymiuk, absolwentka  ASP w Gdańsku (Wzornictwo Przemysłowe), a obecna studentka jubilerstwa w Szkole Biżuterii w Birmingham zajęła drugie miejsce w prestiżowym konkursie jubilerskim Goldsmiths’ Craftsmanship & Design Competition, przy pokonaniu w nim setek artystów z Wielkiej Brytanii.


Agnieszka Maksymiuk nagrodzona w Wielkiej Brytanii
Ocena: 1,52Konkurs ma na celu promocję najwyższych standardów we wzornictwie w branży jubilerskiej i rzemiosłach pokrewnych. Mogą brać w nim udział wszyscy , którzy na terenie Wielkiej Brytanii projektują i pracują w metalach i kamieniach szlachetnych i zbliżonych materiałach.

Wyróżniona praca to pierścionek zaręczynowy inspirowany przez wodę. Wykonany z białego złota z centralnie umieszczonym akwamarynem. Z boku pierścionka osadzone są niebieskie brylanty, które nawiązują do błysku wody i jej ruchu, zaś po przeciwnej stronie znajduje się okrągły ażurowy ornament symbolizujący pęcherzyki powietrza.


Agnieszka Maksymiuk nagrodzona w Wielkiej Brytanii
Ocena: 1,52
Więcej o projektantce:
Agnieszka Maksymiuk
 
 
 

Wyślij e-mail rekomendujący nasz serwis
Adresat e-mail
 
 
Agnieszka Maksymiuk nagrodzona w Wielkiej Brytanii
Agnieszka Maksymiuk, absolwentka ASP w Gdańsku (Wzornictwo Przemysłowe), a obecna studentka jubilerstwa w Szkole Biżuterii w Birmingham zajęła drugie miejsce w prestiżowym konkursie jubilerskim Goldsmiths’ Craftsmanship & Design Competition, przy pokonaniu w nim setek artystów z Wielkiej Brytanii.
czytaj cały artykuł
 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 

 
Waszym zdaniem
 
Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu
 
NEWS
 
 

Copyright © 2000-2020 Polska Biżuteria. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strony internetowe L77