Opublikowane przez:Andrzej Sadowski (administrator) - PB Group

Data: 10/09/2014 10:42:15
Kategoria: Targi i Giełdy | Tablica: Złoto Srebro Czas | Źródło: zlotosrebroczas.com
Nagrody Ministra Gospodarki za Najlepszy Wyrób Targów

Wiele emocji towarzyszy rokrocznie wyborowi najlepszego produktu na targach Złoto Srebro Czas, w którym premiowane są nie tylko pomysłowe wzory, ale także cały dotychczasowy dorobek oraz wkład w szeroko pojęty rozwój polskiej branży jubilerskiej. Wśród dotychczasowych laureatów znajdują się wiodące firmy jubilerskie, m.in. YES Biżuteria i Studio Y z Poznania, S&A Bursztynowa Biżuteria z Gdyni, Ambermoda z Sopotu, Firma Jubilerska Górecki z Dębicy i Futurat z Poznania, Firma Jubilerska Kłosok oraz S&A Bursztynowa Biżuteria, ponownie Firma Jubilerska z Dębicy, firma Corundum z Wrocławia, firma Lewanowicz z Warszawy oraz Pracownia Motyle z Sopotu.

W 2013 roku - po raz pierwszy w historii konkursu - przyznano trzy Nagrody Ministra Gospodarki za Najlepszy Wyrób Targów Złoto Srebro Czas: jedną statuetkę i trzy nagrody pieniężne. Otrzymali je: Amber-Ring Stanisław Całka z Otwocka, Paragon Dariusz Grzenkowski z Gdańska oraz Ostrowski Design Jacek Ostrowski z Gdańska.
W 2014 roku sytuacja się powtórzyła: statuetkę i nagrodę pieniężną otrzymała firma Glitter & Eva Stone, zaś Jantar Studio i Gielo zostały uhinorowane tylko nagrodą pieniężną.  Nagroda przyznawana jest w imieniu Ministra Gospodarki - jest to statuetka zaprojektowana przez znanego projektanta biżuterii Sławomira Fijałkowskiego i wykonana przez Pracownię Sztuk Plastycznych.  

Na zdjęciu (od lewej): Joanna Gajda - Ministerstwo Gospodarki, Artur Niklewski - Jantar Studio, Ewa Szyszko - Glitter & Eva Stone, Mariusz Gielo - GIELO, Paweł Montewka - prezes PSP. 
Fot. Norbert Piwowarczyk

Materiał prasowy
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.