Opublikowane przez:Ewa Orzechowska (EwaO)

Data: 10/21/2014 19:05:27
Kategoria: Targi i Giełdy | Tablica: Targi branżowe
Hodiny a Klenoty Bratysława, Słowacja
Od 7 do 9 listopada 2014, na terenach targowych Incheba Expo Bratislava, odbędą się 18. międzynarodowe targi zegarków i biżuterii Hodiny a Klentoy. Targi te są jedyną imprezą tego rodzaju w Słowacji, skierowaną do producentów i sprzedawców zegarów, zegarków, klejnotów i biżuterii.

Jednocześnie odbędą się 3. targi minerałów, kamieni szlachetnych i skamieniałości Minerały Bratysława. Piękne skarby w postaci kamieni, minerałów i skamieniałości, nie tylko ze Słowacji, ale także z innych odległych miejsc, mają niezaprzeczalną moc by zaczarować każdego.

Targom towarzyszyć będzie bardzo ciekawy program towarzyszący - profesjonalne wykłady i prezentacje, projekcje filmowe, konkursy i porady dla zwiedzających oraz wyniki prestiżowego konkursu  "Biennial Slovak Jewel".

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia obu imprez, gdzie około 100 wystawców ze Słowacji, Czech, Polski, Belgii, Węgrzech, Indii oraz Austrii zaprezentują swoje produkty i usługi.
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.