Opublikowane przez:Ewa Orzechowska (EwaO)

Data: 11/18/2014 15:36:13
Kategoria: Targi i Giełdy | Tablica: Targi branżowe
Hodiny a Klenoty 2014

Targi jubilersko - zegarkowe Hodiny a Klenoty w Bratysławie to jedyna taka impreza targowa na Słowacji. Odbywa się przed sezonem bożonarodzeniowym, pozwalając słowackim i zagranicznym kupcom na uzupełnienie oferty. przede wszystkim przed grudniowym szczytem handlowym. W tym roku odbyła się w dniach 7-9.11.2014. Była to 18. edycja tej imprezy, po raz 3 połączona z targami Minerals Bratislava. Targi Minerals Bratislava pomimo swojego "młodego wieku" mają spore grono zwolenników i cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony zarówno członków branży jubilerskiej jak i detalistów.

Na targach Hodiny a Klenoty i Minerals Bratislava można było znaleźć szeroką gamę produktów: biżuterię srebrną i złotą, biżuterię z bursztynem, kamienie kolorowe, upominki, zegarki, sztukę użytkową, usługi itp. Swoją ofertę przedstawiło tam około 100 marek biżuterii i zegarków. W targach wzięły udział 3 firmy z Polski - Natura, Jubilex oraz PB Group.

Podczas 3 dni targowych można było oglądać liczne pokazy biżuterii i tańca, z udziałem studentów szkół artystycznych z Bratysławy.

Kolejna edycja imprezy będzie miała miejsce w listopadzie 2015.

Strona Organizatora tutaj.
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.