Opublikowane przez:Ewa Orzechowska (EwaO)

Data: 01/16/2015 11:28:29
Kategoria: Celebryci | Tablica: Wydarzenia
Wernisaż wystawy PREZENTACJE 2014 w Garelii Otwartej
"Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy będącej wynikiem XIV edycji Konkursu Biżuterii Artystycznej PREZENTACJE 2014.  

Tytuł konkursu - " 5żywioł KOBIETA" - będzie pretekstem do trzech "żywiołowych" zgromadzeń. O godzinie 17 w Galerii Otwartej (Sandomierz, Rynek 5) spotkamy się, aby zobaczyć, jak uczestnicy konkursu w małej formie złotniczej zinterpretowali tak trudny i... niebezpieczny temat, jakim jest energetyczny aspekt obecny w każdej kobiecie. Spodziewamy się znacznych różnic w odbiorze prac oraz w opiniach o celności autorskich przekazów. Jednocześnie liczymy na umiar w ekspresji i wybaczenie tym, z którymi nie będziemy się zgadzać.  

Gdy umilkną dyskusje i nastąpi zgoda (będą dostępne napoje niezbędne, aby zgoda była trwale przypieczętowana), o godzinie 19 zapraszamy do Lapidarium pod Ratuszem na spotkanie z dwoma kobietami, w których "żywiołu" nigdy nie brakuje. Sandomierski duet KIPIKASZA jednych zachwyci, innych być może wkurzy, ale... dziewczyny obiecują, że "chłopu ucha nie odetną". O co chodzi? Zapraszamy. Wtedy się okaże...  

Po koncercie zapraszamy na Jam Seission wszystkich, którzy za pomocą instrumentów, głosu, własnej energii i żywiołowo, w ten właśnie sposób będą chcieli wspólnie podyskutować. Liczymy na zdania w różnych klimatach muzycznych.   

Do zobaczenia w najbliższą sobotę :-D Mariusz & Ekipa GO"

Żródło: Materiał prasowy
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.