Opublikowane przez:Ewa Orzechowska (EwaO)

Data: 02/06/2015 15:28:13
Kategoria: Targi i Giełdy | Tablica: Targi branżowe | Źródło: inhorgenta.com
Targi Inhorgenta Munich startują za 2 tygodnie!

Już za 2 tygodnie odbędzie się kolejna edycja bardzo cenionych przez Polskich członków branży jubilerskiej targów Inhorgenta Munich. Swoją ofertę przedstawi tam 41 polskich firm.

Targi Inhorgenta Munich to jedna z najważniejszych międzynarodowych imprez targowych i tym samym najważniejszych platform biznesowych dla przedstawicieli handlu biżuterii i zegarkami. Co roku swoją najnowszą ofertę prezentuje tam ok. 1200 wystawców, a targi w poszukiwaniu nowych trendów odwiedza ponad 30.000 kupców z 80 krajów. Swoim zakresem targi obejmują wszystkie segmenty branży, a prezentowana na nich oferta podzielona jest w halach tematycznie:

Hala A1 -Timepieces and Lifestyle
W hali A1 prezentowana jest interesująca oferta dotycząca zegarków oraz biżuterii modowej, ściśle związana ze światem mody i najnowszymi trendami.

Hala A2 podzielona jest na 2 obszary
Bijoux
Biżuteria typu Bijoux o mniej tradycyjnym designie, w którym marka ustępuje miejsca walorom indywidualnym produktu. Znaleźć tu można biżuterię srebrną, biżuterię z bursztynem, z kamieniami półszlachetnymi, ze szlachetnych gatunków drewna, z masy perłowej a nawet filcu czy tworzyw sztucznych.
Technology
Obszar poświęcony ofercie technicznej i wyposażeniu sklepów oraz warsztatów

Hala B1 - Selection
W hali B1 można znaleźć biżuterię Premium najbardziej renomowanych marek, ze szlachetnych kruszców: platyny i złota z diamentami, perłami oraz kamieniami szlachetnymi

Hala B2 - Jewelry
W hali B2 prezentowana jest markowa biżuteria srebrna, złota, a także biżuteria srebrna i złota z kamieniami szlachetnymi o bardziej klasycznym rysie

Hala C1 - Carat

Hala C1 nazywana jest halą kamieni. Znaleźć tam można bogatą ofertę kamieni szlachetnych o najpiękniejszych barwach i w najmodniejszych szlifach: diamenty, rubiny, szafiry, szmaragdy, akwamaryny, perły...

Hala C2 - Contemporary Design & Vision
Hala C2 jest synonimem nowoczesnego i unikalnego designu w biżuterii. Znajduje się tutaj najlepsza i najpełniejsza oferta w zakresie biżuterii designerskiej/autorskiej, ściśle związanej z osobą i osobowością projektanta. Są tutaj również zlokalizowane ciekawe platformy grupujące ofertę młodych projektantów (Brand New - New Brand, Forum Innovation) oraz Forum Silversmith's poświęcone użytkowym obiektom ze srebra.

Więcej informacji znajduje się na stronach www.inhorgenta.com.

Kontakt do oficjalnego przedstawiciela targów Inhorgenta Munich w Polsce:

Pro Business Consulting
Tel. 22 789 17 11
jbiernacka@pro-business.eu
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.