Opublikowane przez:Andrzej Sadowski (administrator) - PB Group

Data: 02/11/2015 11:20:57
Kategoria: Zegarki | Tablica: Zegarki - zakup | Źródło: timex.pl
ZŁOTE CZASY DLA ZAKOCHANYCH

Warszawa, luty 2015 – Bogata forma stylistyczna, kolor złota i symbolika wspólnie spędzonego czasu – Timex na Walentynki proponuje zakochanym biżuteryjne zegarki na bransoletach. Każdy z modeli wyróżnia okrągła tarcza: od minimalistycznej, poprzez zdobioną promienistymi elementami, po kryształy Swarovskiego.     

Zegarki zaprojektowano w stylu „total look”. Pierwszy model charakteryzuje drobno „tkana” bransoleta w stylu „mesh” i tarcza w kolorze perły. Drugi ma najbardziej kobiecy charakter – jest delikatny i kształtny, w projekcie uwzględniono symetryczne elementy zdobnicze. Trzeci to chronograf – masywny i zaawansowany technologicznie, jego pierścień połyskuje w promieniach światła.

Zegarki wyposażono w odporne na zarysowania szkiełko mineralne oraz podświetlenie tarczy INDIGLO – dla ułatwienia odczytu godziny w utrudnionych okolicznościach: podczas wieczornego spaceru lub w kinie.

Cena: 289 PLN, 459 PLN, 499 PLN.


Zegarki Timex dostępne są w sklepach Apart, Jubitom, Swiss oraz w Strefie Marek Allegro: http://timex.strefamarek.allegro.pl/
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.