Opublikowane przez:Ewa Orzechowska (EwaO)

Data: 03/12/2015 16:24:27
Kategoria: Targi i Giełdy | Tablica: Targi branżowe | Źródło: amberif.amberexpo.pl
Amberif - 25-28.03.2015
Już za dwa tygodnie branża bursztynnicza z całego świata zjedzie się do Gdańska aby zapoznać się z najnowszymi trendami i ofertami podczas targów Amberif, które odbędą się w dniach 25-28.03.2015 w Amber Expo w Gdańsku. 

Szacuje się, że spotka się tam ponad 450 firm z Polski, Belgii, Czech, Litwy, Niemiec, Ukrainy i Włoch, a także kupcy z ponad 50 krajów świata. Targi mają charakter branżowy, są dostępne wyłącznie dla osób i firm związanych z biżuterią, sztuką jubilerską i sztuką użytkową. Program imprezy tradycyjnie przygotowany będzie przy współpracy naszych wieloletnich partnerów m.in. Stowarzyszenia Rzeczoznawców Jubilerskich, Pomorskiej Izby Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Krajowej Izby Gospodarczej Bursztynu, Międzynarodowego Stowarzyszenia Bursztynników oraz Stowarzyszenia Twórców Form Złotniczych.

Program targów:
 http://amberif.amberexpo.pl/title,PROGRAM,pid,904.html

Gala Amber Look:
 http://amberif.amberexpo.pl/title,GALA_AMBER_LOOK,pid,2207.html

Lista wystawców:
http://amberif.amberexpo.pl/title,LISTA_WYSTAWCOW_2015,pid,2199.html

Rejestracja gości:
http://amberif.amberexpo.pl/title,AMBERIF,pid,10.html

Do zobaczenia w Gdańsku :)
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.