Opublikowane przez:Sylwia Sadowska (SylwiaS) - PB.INFO.PL

Data: 05/19/2015 11:14:45
Kategoria: Targi i Giełdy | Tablica: Targi JUBINALE | Źródło: jubinale.com
Zaproszenie na 8. edycję Letnich Targów Biżuterii i Zegarków JUBINALE
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Letnich Targów Biżuterii i Zegarków JUBINALE 2015, które odbędą się w Krakowie, Polska, w dniach 11-13.06.2015 na nowoczesnych terenach targowych
Expo Krakow, przy ul. Galicyjskiej 9.    Targi JUBINALE to jedyna taka okazja w Centralnej Europie, aby przed sezonem letnim w jednym miejscu i jednym czasie poznać ofertę ponad 200 wystawców, miedzy innymi z Czech, Hiszpanii, Litwy, Niemiec, Polski, Portugalii, Słowacji, Turcji i Włoch.    Już dziś zapraszamy do rejestracji na stronie www.e.jubinale.com .   Rejestracja w systemie zapewnia bieżący dostęp do informacji dla kupców, takich jak plan hali czy lista wystawców, oraz pozwala na samodzielnie przygotowanie i wydrukowanie imiennych identyfikatorów.

Lubi to

Reposty

jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.