Opublikowane przez:Sylwia Sadowska (SylwiaS) - PB.INFO.PL

Repostowany: 06/02/2015 10:36:03
Kategoria: Targi i Giełdy | Tablica: Targi JUBINALE | Repost z tablicy: Targi JUBINALE | Źródło: jubinale.com
Do zobaczenia za tydzień
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia 8 edycji  Letnich Targów Biżuterii i Zegarków JUBINALE 2015, które odbędą się w Krakowie, w dniach 11-13.06.2015 na nowoczesnych terenach targowych
Expo Krakow, przy ul. Galicyjskiej 9.    Targi JUBINALE to jedyna taka okazja w Centralnej Europie, aby przed sezonem letnim w jednym miejscu i jednym czasie poznać ofertę ponad 200 wystawców, miedzy innymi z Czech, Hiszpanii, Litwy, Niemiec, Polski, Portugalii, Słowacji, Turcji i Włoch.    Już dziś zapraszamy do rejestracji na stronie www.e.jubinale.com .   Rejestracja w systemie zapewnia bieżący dostęp do informacji dla kupców, takich jak plan hali czy lista wystawców, oraz pozwala na samodzielnie przygotowanie i wydrukowanie imiennych identyfikatorów.
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.