Opublikowane przez:Andrzej Sadowski (administrator) - PB Group

Data: 07/23/2013 18:24:05
Kategoria: Targi i Giełdy | Tablica: Inne imprezy targowe | Źródło: home-deco-art.pl
home deco art

18 i 19 maja 2013 w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego odbyła się pierwsza edycja Targów Home-Deco-Art. Autorskiego wydarzenia przygotowanego przez Marketing & Advertising House. Wydarzenie było doskonałą okazją do spotkania branży oraz miłośników polskiego designu.

Projekt Home-Deco-Art jest wyrazem hołdu składanego prof. Wandzie Telakowskej. Założycielce i wieloletniej dyrektor ds. artystycznych Instytutu Wzornictwa Przemysłowego - jednej z pierwszych w powojennej Europie placówek promujących wzornictwo. Home-Deco-Art, to pragnienie kontynuacji prac prof. Telakowskiej i promocja polskiego designu na naszym rodzimym rynku, który niestety powoli zapomina o polskich wspaniałych artystach docenianych i wielbionych na całym świecie, a w Polsce mało znanych. Home-Deco-Art, to wyraz miłości do sztuki, designu, do artystów i wrażliwości na piękno ukryte w przedmiotach.

Do udziału w wydarzeniu zaprosiliśmy zainteresowanych designem, ciekawym wzornictwem, poszukujących nowych inspiracji. Zaprezentowane prace łączyły klasykę z nowoczesnością oraz ekologię i praktyczność, co spotkało się z pozytywnym odbiorem nie tylko warszawiaków. W trakcie trwania Targów odwiedziło nas ponad tysiąc osób. Drzwi do Sali Targów Home-Deco-Art były cały czas szeroko otwarte dla zwiedzających i z przyjemnością witaliśmy nowo przybyłych. Dla Wystawców, po pierwszym dniu targowym, w Galerii Freta, przygotowaliśmy „Wieczór Projektanta”. Spotkanie projektantów w tym wyjątkowym i „natchnionym” artystycznie miejscu umilił nam jazzowy recital Alicji Napiórkowskiej.

Pierwszą edycję Targów Home-Deco-Art uznajemy za sukces i przygotowujemy już kolejną zaplanowaną na 5 i 6 października 2013 roku. 

Materiał prasowy organizatora targów
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.