Opublikowane przez:Ewa Orzechowska (EwaO)

Data: 08/05/2015 12:21:19
Kategoria: Targi i Giełdy | Tablica: Targi branżowe
Ambermart, Międzynarodowe Targi Bursztynu

Już za 3 tygodnie odbędą się Międzynarodowe Targi Bursztynu Ambermart 2015. 

Targi AMBERMART otwierają jesienny sezon wystawienniczy, pozwalając zagranicznym kupcom na uzupełnienie oferty po sezonie letnim, a przede wszystkim przed grudniowym szczytem handlowym. Zakres tematyczny targów obejmuje srebrną i złotą biżuterię z bursztynem, biżuterię i przedmioty dekoracyjne z bursztynu, kamienie kolorowe, upominki oraz sztukę użytkową. W targach AMBERMART udział zapowiedziało 200 wystawców z Polski i zagranicy.   

Imprezie towarzyszą konkursy, wystawy i pokazy, m. in. konkurs na najatrakcyjniejszą biżuterię z bursztynem prezentowaną podczas Targów.   

Na zakończenie, w sobotni wieczór, na najbardziej malowniczej uliczce Głównego Miasta odbywa się „Święto ulicy Mariackiej”. 

Więcej na http://ambermart.amberexpo.pl/
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.