Opublikowane przez:Ewa Orzechowska (EwaO)

Data: 08/25/2015 11:48:54
Kategoria: Pokazy Mody, Biżuterii i Zegarków | Tablica: Jubinale | Źródło: jubinale.com
Spotkanie handlowe Jubinale Christmas, 28-29.10.2015


Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w dwudniowym spotkaniu handlowym JUBINALE Christmas, którego twórcą jest PB GROUP, organizator letnich targów JUBINALE. Jest to pierwsze tego typu wydarzenie B2B dla branży jubilerskiej organizowane w Polsce. Spotkanie odbędzie się w nowoczesnej hali wystawowej Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków przy ulicy Galicyjskiej 9 w Krakowie, w dniach 28-29.10.2015 (środa, czwartek).

JUBINALE Christmas będzie miało charakter zamknięty (B2B), pozwalając na podtrzymanie relacji oraz zawarcie nowych kontaktów i przyjęcie zamówień przed ważnym dla branży jubilerskiej sezonem świątecznym. W spotkaniu udział wezmą, podobnie jak na imprezach targowych, producenci i dystrybutorzy z różnych sektorów branży jubilerskiej oraz kupcy (wyłącznie branżowi) głównie z Polski, Słowacji, Czech, Węgier, Ukrainy, Rumunii, Chorwacji i Litwy. Formuła spotkania zapewni firmom biorącym udział oszczędność czasu i nakładów finansowych na dotarcie z ofertą świąteczną do stałych i nowych odbiorców.

Więcej info na www.jubinale.com/christmas

Lubi to

Ambermart
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.