Opublikowane przez:Ewa Orzechowska (EwaO)

Data: 10/23/2015 17:22:43
Kategoria: Targi i Giełdy | Tablica: Targi branżowe
Hodiny a Klenoty Bratysława, 6-8.11.2015

Od 6 do 8 listopada 2015, na terenach targowych Incheba Expo Bratislava, odbędą się 19. Targi Zegarków i Biżuterii Hodiny a Klentoy. Targi te są jedyną imprezą tego rodzaju w Słowacji, skierowaną do producentów i sprzedawców zegarów, zegarków, klejnotów i biżuterii.

Jednocześnie odbędą się 4. targi minerałów, kamieni szlachetnych i skamieniałości Minerały Bratysława, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością i przyciągają więcej gości. Piękne skarby w postaci kamieni, minerałów i skamieniałości, nie tylko ze Słowacji, ale także z innych odległych miejsc, mają niezaprzeczalną moc by zaczarować każdego.  

Targom towarzyszyć będzie bardzo ciekawy program towarzyszący - profesjonalne wykłady i prezentacje, projekcje filmowe, konkursy i porady dla zwiedzających.      

Na targach tradycyjnie już swoją ofertę przedstawi kilku wystawców z Polski, w tym Jubilex, Natura (Arani) i PB Group.  
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia obu imprez! 

Więcej info na http://www.incheba.sk/vystavy/hodiny-a-klenoty-2.html?page_id=9281
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.