Opublikowane przez:Beata Kołodziejska (BeataPB) - Polska Biżuteria

Data: 03/09/2016 15:21:51
Kategoria: Konkursy | Tablica: dla młodzieży | Źródło: mhmg.pl
"Moja bursztynowa legenda" konkurs literacki dla dzieci i młodzieży

„Moja bursztynowa legenda” to konkurs skierowany do uczniów trójmiejskich szkół podstawowych (klasy IV-VI), szkół gimnazjalnych, szkół ponadgimnazjalnych przygotowany przez Muzeum Historyczne Miasta Gdańska oraz Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Gdańsku. Celem konkursu w szczególności jest zachęcenie do prezentowania talentów literackich, kształtowanie umiejętności pisania oraz poznawanie i popularyzowanie historii i tradycji związanych z morzem i bursztynem.  

Tak więc jeśli lubisz pisać opowiadania lub inne formy literackie, podziel się swoja pasją pisarską współtworząc zupełnie nowy zbiór bursztynowych legend. Udział w konkursie to nie tylko zabawa i rywalizacja, ale przede wszystkim możliwość zapisania swojego nazwiska w literackiej spuściźnie miasta.  

Karta zgłoszenia oraz regulamin do pobrania na stronie http://www.mhmg.pl/lista/konkursy-edukacja/383/konkurs-literacki-moja-bursztynowa-legenda/194


amberif
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.