Opublikowane przez:Andrzej Sadowski (administrator) - PB Group

Data: 08/07/2013 17:07:21
Kategoria: Konkursy | Tablica: Konkursy | Źródło: amber.com.pl
Konkurs Galeria Ambermart 2013

Wybierzmy wspólnie najładniejszy wyrób na targach Ambermart!

Zapraszamy do głosowania w internetowym konkursie Galeria Ambermart, gdzie już na miesiąc przed targami prezentujemy nowości z oferty wystawców.

To już 6. edycja konkursu organizowanego przez Bursztynowy Portal amber.com.pl i Międzynarodowe Targi Gdańskie. Jego celem jest prezentacja biżuterii z oferty wystawców na miesiąc przed rozpoczęciem targów, jak również próba wysondowania preferencji i gustów osób głosujących.

Każdy uczestnik ma możliwość oddania 5 głosów na jedną lub kilka wybranych prac. Głosowanie będzie trwało do 26 sierpnia, a wyniki zostaną ogłoszone 29 sierpnia w czasie uroczystości otwarcia targów – wtedy zostaną również wręczone Nagroda Główna i wyróżnienia.
UUUU...
To w domu zagłosuj ;-)
Niestety nie można zagłosować z kilku komputerów podłączonych do tego samego łącza internetowego, bo mają ten sam numer IP... a szkoda bo frekwencja i ilość głosów byłaby większa :)
Ja już dokonałem wyboru.

Reposty

jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.