Opublikowane przez:Ewa Orzechowska (EwaO)

Data: 05/24/2016 11:33:35
Kategoria: Pokazy Mody, Biżuterii i Zegarków | Tablica: Jubinale
Zapraszamy!
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia 9. edycji Międzynarodowych Letnich Targów Biżuterii i Zegarków JUBINALE,, które odbędą się w Krakowie, w dniach 2-4.06.2016 na nowoczesnych terenach targowych Expo Krakow, przy ul. Galicyjskiej 9.  

Targi JUBINALE to jedyna taka okazja w Centralnej Europie, aby przed sezonem letnim w jednym miejscu i jednym czasie poznać ofertę ponad 200 wystawców, miedzy innymi z Czech, Hiszpanii, Litwy, Niemiec, Polski, Portugalii, Słowacji, Turcji i Włoch.  

Już dziś zapraszamy do rejestracji na stronie www.e.jubinale.com .   Rejestracja w systemie zapewnia bieżący dostęp do informacji dla kupców, takich jak plan hali czy lista wystawców, oraz pozwala na samodzielnie przygotowanie i wydrukowanie imiennych identyfikatorów.
Ambermart
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.