Opublikowane przez:Andrzej Sadowski (administrator) - PB Group

Data: 08/19/2013 20:11:55
Kategoria: Targi i Giełdy | Tablica: Inne imprezy targowe | Źródło: creativepoland.eu
Przenikanie mody

Zaprezentuj się, poznaj innych i nawiąż kontakty w branży modowej - spotkanie  networkingowe „Przenikanie mody” w ramach projektów Creative Poland i ECCL  


Branża modowa stale się zmienia. Jest wyjątkowo kreatywna i otwarta na wszelkie przejawy innowacji. Coraz częściej o ostatecznym powodzeniu projektu decyduje szeroka sieć kontaktów oraz udana współpraca z innymi branżami.   

Wszystkich, którzy chcieliby nawiązać kontakty w sektorze mody, przyjrzeć się ciekawym inicjatywom i poznać potencjalnych partnerów biznesowych zapraszamy na spotkanie sieciujące, podczas którego poznamy tajniki „Przenikania mody”.  

Spotkanie odbędzie się 17 września w Pracowni Elektoralna przy ul. Elektoralnej 4/6 w Warszawie,  w godzinach 17.00- 21.00.

Spotkanie będzie okazją do wymiany różnorodnych doświadczeń oraz zaprezentowania własnej twórczości lub firmy w kontekście inicjatyw sieciujących modę z innymi branżami. Bo nawet zdolnemu projektantowi trudno dziś zaistnieć bez współpracy z fotografem, filmowcem, organizatorem pokazów czy specem od reklamy. Podczas spotkania przyjrzymy się 5 projektom modowym, które w założeniu angażują więcej niż 2 partnerów reprezentujących różne dziedziny kreatywne. Ponadto, porozmawiamy o tym, jak skuteczny networking może wpłynąć na rozwój naszych inicjatyw.Spotkanie jest otwarte zarówno dla „występujących”, jak i „oglądających”.  

Dla chcących się zaprezentować:
Do 26 sierpnia prześlij na adres zenka.b@creativepoland.eu informację o inicjatywie jaką realizujesz, jakie są jej założenia, w jaki sposób i z kim współpracujesz, jakie branże reprezentujecie, jak widzisz dalszy rozwój i kogo do współpracy poszukujesz. Zgłoszenie powinno mieć formę krótkiego opisu, nie więcej niż pół strony A4. Wybrane osoby zostaną poproszone o przygotowanie wystąpień podczas spotkania.

Dla biorących udział:
Przyjdź, wysłuchaj prezentacji, włącz się do dyskusji.Potwierdzenia udziału proszę przesyłać na adres zenka.b@creativepoland.eu, lub eganc@um.warszawa.pl
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.