Opublikowane przez:Andrzej Sadowski (administrator) - PB Group

Data: 08/21/2013 12:26:57
Kategoria: Targi i Giełdy | Tablica: Inne imprezy targowe | Źródło: lemmon.leipziger-messe.de
Gorąca jesień w Lipsku! MIDORA 14-16. 09. 2013

Odwiedzenie Lipskich Terenów Targowych w połowie września to nie lada gratka dla przedstawicieli branży biżuterii, handlu detalicznego i hurtowego wyposażenia wnętrz oraz miłośników sztuki kulinarnej. Pięć imprez targowych z zakresu Life Style: Targi Biżuterii i Zegarków MIDORA, Branżowe Targi Upominków i Wyposażenia Wnętrz CADEAUX, Branżowe Targi Aranżacji Wnętrz – COMFORTEX, Międzynarodowe Targi  Gastronomii, Hotelarstwa i Zbiorowego Żywienia - GÄSTE oraz Salon Wyrafinowanych Smaków LE GOURMET. Jeden bilet upoważnia do odwiedzenia wszystkich tych imprez, od soboty do poniedziałku (14-16.09), w godzinach 10:00 – 18:00.
   

Targi Biżuterii i Zegarków MIDORA to możliwość zapoznania się z ofertą producentów biżuterii z Niemiec wschodnich, Czech i Polski. Dzięki temu spotkaniu, nie tylko zostaną nawiązane kontakty handlowe, ale nastąpi również wymiana kulturowa między sąsiadami. Podczas targów MIDORA aranżowane zostaną wystawy specjalne, w ubiegłym roku z taką właśnie wystawą przyjechał do Lipska Cezary Łutowicz ze swoją wystawą „CZTERDZIESTKA – 40 lat krzemienia pasiastego w Polsce”.  

Również tegoroczna edycja targów MIDORA bogata będzie w polskie akcenty, a to za sprawą polskich wystawców. Wśród nich znajdują się firmy: Into of Poland, MoDe S.A., MARA oraz Natura. Into of Poland to firma znana na niemieckim rynku jako Adler, jest obecna na targach MIDORA od wielu lat, a uczestnictwo w tej imprezie przynosi jej rokrocznie wiele ciekawych kontaktów i intratnych kontraktów.  MoDe S.A. to również firma, która już po raz drugi bierze udział w targach MIDORA. Jej doświadczenia po ubiegłorocznej edycji były na tyle pozytywne, że zdecydowano się na ponowny udział w lipskiej wystawie. MoDe nie jest firmą jubilerską, ale dostawcą usług dla tej branży. Proponuje rozwiązania służące generowaniu fotografii produktów 360°. Dwie nowe firmy MARA i Natura są typowymi firmami jubilerskimi, które w swojej ofercie posiadają biżuterię sztuczną, jak również z metali szlachetnych.  

Równolegle na Lipskich Terenach Targowych odbędzie się 43. edycja targów CADEAUX. Branżowe Targi Upominków i Wyposażenia Wnętrz to doskonałe miejsce na zapoznanie się z trendami panującymi w branży wnętrzarskiej. Tu tradycja miesza się z nowoczesnością, ponad 300 wystawców zaprezentuje swój asortyment. Odwiedzający będą mieli szansę na podziwianie szlachetnych elementów wyposażenia wnętrz, a profesjonaliści dostaną cenne porady dotyczące możliwości zaprezentowania swojej oferty w internecie, w sposób ciekawy i zachęcający oraz narzędzia do stworzenia profesjonalnego sklepu on-line.  

W dniach 14.09 – 16.09 odbywać się będą również targi COMFORTEX – Branżowe Targi  Aranżacji Wnętrz. Oferują one odwiedzającym kompleksowe informacje na temat urządzenia nowoczesnego wnętrza (tak usługowego, jak i przestrzeni prywatnej). To właśnie tu odwiedzający będą mieli niepowtarzalną okazję na zapoznanie się z najnowszym designem, wzorami oraz praktyczne porady podczas wydarzeń specjalnych: Forum Trendów, Forum Podłóg, jak również specjalny sektor: „Tapety zdobią Niemcy”. Wachlarz tegorocznych zagadnień poruszanych na COMFORTEX jest niezwykle szeroki: od ochrony przeciwsłonecznej przez elementy dekoracyjne, firanki, podłogi, aż po tapety.    

Pod znakiem rozkoszy dla podniebienia jest program ramowy targów GÄSTE i LE GOURMET, do najważniejszych punktów należą: „Międzynarodowa Lipska Nagroda Kucharzy”, kuchnia pokazowa, w której gotować będą gwiazdy sztuki kulinarnej, warsztaty kulinarne dla każdego, strefa grillowa z możliwością wzięcia udziału w kursach grillowania,  rynek regionalnych specjałów oraz Coctailbar zaaranżowany przez niemiecką Unię Barkeeperów.  

Bilety na  ten jedyny w swoim rodzaju kwintet targowy są już dostępne w naszym sklepie internetowym: www.bilety.targilipskie.pl
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.