Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 03/22/2017 09:58:46
Kategoria: Targi i Giełdy | Tablica: Targi jubilerskie
AMBERIF 2017
Dziś wszystkie oczy jubilerskiego świata (nie tylko w Polsce) skierowane są na Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO w Gdańsku, gdzie rozpoczęła się 24. edycja Międzynarodowych Targów Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich AMBERIF. Ta niezaprzeczalnie największa na świecie wystawa bursztynu przewiduje niemal 500 wystawców oraz ponad 7 tys. gości z całego świata.

Podczas targów, przyznawane zostaną prestiżowe nagrody, jak konkurs dla wystawców, za najlepszy wzór prezentowany na targach, nagrody dla osób, które promują, badają i kolekcjonują bursztyn oraz nagroda publiczności, dla najbardziej podobającego się wyrobu. Wręczane one będą podczas Gali Amber Look Trends & Styles, która stanowi jedno z ciekawszych, wyczekiwanych i tradycyjnych już wydarzeń targowych. Dziś rozpoczęcie, także czekamy na pierwsze relacje z tegorocznej edycji! 
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.