Opublikowane przez:Ewa Orzechowska (EwaO)

Data: 05/11/2017 11:51:05
Kategoria: Targi i Giełdy | Tablica: Targi branżowe

Za 2 miesiące w Pradze rozpocznie się 26 edycja targów Hodiny a Klenoty.

Targi te mogą pochwalić się wieloletnią tradycją i bardzo ciekawą, pod względem architektury, halą wystawienniczą, Holesovice. Impreza potrwa 3 dni, od 14-16.09.2017. Jest to jedyna tego rodzaju impreza w Czechach. Goście mogę nie tylko zapoznać się z prezentowanymi produktami, ale także zobaczyć pokazy mody, wziąć udział w konkursach z nagrodami, posłuchać ciekawych wykładów czy obejrzeć prace konkursowe Jewel of the Year 2017.

W ofercie targów można znaleźć bardzo szeroki asortyment produktów powiązanych z branżą jubilerską, a także bogatą ofertę zegarkową. Na targach w 2016 roku zapoznać się można było z ofertą 204 wystawców na hali o powierzchni 5.000 m2. Imprezę odwiedziło 6.000 gości. Wystawcy przyjechali do Pragi nie tylko z Czech, ale także z Australii, Belgii, Białorusi, Hiszpanii, USA czy Anglii.

Źródło: Materiał prasowy.

Szczegóły znajdują się na oficjalnej stronie organizatora.
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.