Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 05/17/2017 17:01:43
Kategoria: Targi i Giełdy | Tablica: Targi jubilerskie | Źródło: play.google.com
Aplikacja mobilna targów JUBINALE
Wybierasz się na targi JUBINALE 8-10 czerwca?

Nowa aplikacja na komórkę "JUBINALE Targi Biżuterii" będzie Ci bardzo pomocna!

Ja już ściągnęłam ją na swoją komórkę.
To bardzo proste: wyszukuję aplikację o nazwie: "Jubinale targi biżuterii" i ściągam na komórkę.

Co tam znajdziesz?

PLAN HALI
Baaaardzo pomocny plan hali, który można łatwo zwiększać i zmiejszać. Na planie zaznaczono rozmieszczenie stoisk, kafejek, wejścia, wyjścia czy toalet. Z takim planem hali w swojej komórce bez problemu odnajdziesz się na targach.

LISTA WYSTAWCÓW
Z tą aplikacją na komórce będziesz mieć zawsze kompletną listę wystawców przy sobie. Co więcej, każdy wystawca na liście posiada takie informacje jak: nazwę, kraj działalności, numer stanowiska na targach, numer telefonu!
Jakby tego było mało, to w każdej chwili możesz zaznaczyć danego wystawcę jako "ulubiony", dzięki czemu trafia on na oddzielną listę "ulubionych wystawców". Tak możesz, jeszcze przed targami, stworzyć sobie plan wystawców, których chcesz odwiedzić w pierwszej kolejności. Albo już w trakcie targów dodawać tych wystawców, których chcesz jeszcze odwiedzić albo których biżuteria wpadła Ci w oko.

PRZYDATNE INFORMACJE
Dzięki zakładce "Przydatne informacje: będziesz mógł w każdej chwili sprawdzić jakie są godziny otwarcia targów, informacje dot. parkingu, identyfikatorów, restauracji czy nawet numery na taxi!

Taką przydatną niespodziankę zrobili nam organizatorzy targów na 10 rocznicę JUBINALE!!

Więcej szczegółów znajdziesz >>>TUTAJ<<<

Lubi to

jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.