Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 05/25/2017 16:39:55
Kategoria: Wystawy, Wernisaże, Wydarzenia | Tablica: Wydarzenia | Źródło: silver.legnica.pl
III miejsce w 26. Międzynarodowym Konkursie Sztuki Złotniczej w Legnicy
Jury Międzynarodowego Konkursu Sztuki Złotniczej przyznało III miejsce Hermanowi Hermsenowi. Pracę widać na zdjęciu powyżej. Trzeba przyznać, że artysta bardzo pomysłowo i zabawnie podszedł do tegorocznego tematu konkursu, jakim było hasło "Tożsamość". Rozdanie nagród miało miejsce w holu starego Ratusza w Legnicy 20. maja 2017 w ramach Festiwalu SREBRO.

Herman Hermsen, holenderski profesor sztuki, znany jest z radykalnie minimalistycznych projektów biżuterii. Jak sam mówi, największym wyzwaniem dla Harmana jest szukanie nowych koncepcji i rozwiązań technologicznych w ramach nowoczesnych interpretacji tradycyjnych wartości i rzemiosła, zachowując przy tym ekspresyjny i innowacyjny design.

Zobacz wystawę jego prac w Legnicy z roku 2012 >>>TUTAJ<<< 

Zobacz wszystkie prace nagrodzone i wyróżnione w konkursie MKSZ >>>TUTA<<<
GiftON.top
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.