Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 05/30/2017 11:31:23
Kategoria: Wystawy, Wernisaże, Wydarzenia | Tablica: Wydarzenia | Źródło: offfashion.eu
Międzynarodowy konkurs dla projektantów i entuzjastów mody OFF FASHION
Już 2-3 czerwca 2016r. odbędzie się międzynarodowy konkurs dla projektantów i Entuzjastów mody OFF FASHION XIX edycja „CINEMA”. Projektanci będą musieli w swych projektach ukazać magię kina oraz filmowe marzenia. Konkurs Off Fashion odbywa się w Kielcach i ma za zadanie stworzyć szansę zawodowego startu młodym projektantom, których zapał i kreatywność odmieniają nasze spojrzenie na rynek mody w Polsce, a ulicom naszych miast nadają znamiona indywidualności i oryginalności.

Także w najbliższy weekend warto przyjechać do Kielc i zobaczyć pokazy mody: 

Półfinał
2 czerwca godz. 18.00
miejsce: Baza Zbożowa, ul. Zbożowa 4, Kielce
** Wstęp wolny **

Finał
3 czerwca godz. 19.00
miejsce: Duża Scena Kieleckiego Centrum Kultury, Plac Moniuszki 2b, Kielce
Bilety (20 zł) na Galę Finałową XIX edycji OFF FASHION

Jury
tegorocznego konkursu robi wrażenie. W gronie znajdują się m.in. Robert Kupisz, Lidia Popiel, Duet Paprocki&Brzozowski czy Sun Xuefei. W trakcie Fianału jury po raz pierwszy będzie głosowało na oczach publiczności.

Patronat medialny nad XIX Edycją Konkursu Off Fashion objęły: maxmodels.pl i styl.pl

Projektant, który zajmie pierwsze miejsce otrzyma 15 tysięcy złotych, drugie – 8 tysięcy, a trzecie – 6 tysięcy. Jak co roku nie zabraknie nagród od sponsorów.
Zobaczcie listę projektantów, którzy zakwalifikowali sie do Półfinału >>>TUTAJ<<<
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.