Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 06/27/2017 17:01:13
Kategoria: Wystawy, Wernisaże, Wydarzenia | Tablica: Wydarzenia
WARSAW FASHION STREET 2017
17-18 czerwca odbył się WARSAW FASHION STREET 2017.
Polskie marki biżuterii zaprezentowały wspaniałe pokazy mody. W trakcie wydarzenia można było zobaczyć pokazy domu mody Forget-Me-Not Pecunia, Apart oraz YES.

Zobacz zdjęcia z pokazu biżuterii domu mody FORGET-ME-NOT-Pecunia >>>TUTAJ<<< do którego biżuterię zaprojektowali Kacper Schiffers oraz Jolanta Gazda.
Jest też dostępny film >>>TUTAJ<<< z tego pokazu złożony przez Pawła Galanty, na którym słychać muzykę na żywo z pokazu (zespół Etnostation).

Warsaw Fashion Street to święto mody, kultury, sztuki i muzyki. Ta kulturalno-modowa impreza w Polsce odbywająca się na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie co roku gromadzi blisko 150 000 widzów. Wielkim atutem wydarzenia są otwarte darmowe prezentacje i bezpośredni kontakt z publicznością.
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.