Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 06/30/2017 17:16:22
Kategoria: Sylwetki - Artyści, Projektanci | Tablica: Artyści, Projektanci | Źródło: businessoffashion.com
Wywiad z Nadją Swarovski
Magazyn BOF przeprowadził wywiad z Nadją Swarovską. Okazuje się, że dla austryjackiej firmy rok 2017 będzie czasem inwestycji w technologię i zrównoważone innowacje.

"Modele biznesowe dynamicznie się zmieniają, dlatego musimy się rozwijać nawet szybciej, żeby zagwarantować konsumentom, to czego chcą." - mówi Nadja.

Nadja pochodzi z piątego pokolenia Swarowskich, które zajmuje się rodzinnym biznesem. Nadja dołączyła do firmy w 1995 i od tego czasu udało jej się zmienić pozycję firmy z biznesu z kryształami w modową markę, która wyznacza trendy na światowym rynku. Dziś Nadja jest członkiem rady nadzorczej już 120-letniej firmy.

Firma Swarovski wierzy, że newralgicznym punktem w 2017 roku będzie wprowadzenie nowych technologii poczynając od produkcji, marketingu, komunikacji, dystrybucji po obsługę posprzedażową. Umożliwianie elastycznej globalnej dostawy produktów i odpowiadanie na trendy w czasie rzeczywistym stanie się nawet bardziej potrzebne dla rozwoju produktów w nadchodzącym roku. Swarovski ma w planach wprowenie m.in. robotów, które podniosą tempo obsługi i zapewnią firmie konkurencyjne ceny produkcji. 

Swarovski inwestuje również w marketing, łańcuch dystrybucji i platformy internetowe, ponieważ wie jak ważne jest systematyczne inwestowanie w nowe technologie. Jak podaje Nadja Swarowska prawie 50% ruchu na stronie crystals-from-swarovski.com pochodzi z mobile. Swarovski założył w tym roku firmowe konto na Snapchacie a na Instagramie korzysta z takich narzędzi jak Tapshop - platformy, która pozwala followersom w łatwy sposób kupować produkty na Instagramie.

"Może rok 2017 będzie skupiał się bardziej na kreowaniu Swarovskiego jako"marki z wartościami" szczególnie teraz, kiedy sytuacja na świecie jest tak niepewna. Rozumiemy potrzebę pozytywnego wpływu zarówno na ludzi jak i planetę - i jesteśmy zobowiązani żeby to robić" - mówi Nadja Swarovska

Cały artykuł znajdziesz >>>TUTAJ<<<
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.