Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 08/26/2017 11:38:45
Kategoria: Wystawy, Wernisaże, Wydarzenia | Tablica: Wydarzenia | Źródło: fashion.apart.pl
Wywiad z Kasią Smutniak - nową ambasadorką marki Apart
Kasia Smutniak - uznana gwiazda europejskiego kina współpracowała z największymi nazwiskami świata mody i filmu. Zobacz filmy w jakich grała Kasia >>>TUTAJ<<< W wieku 15 lat rozpoczęła karierę modelki.

Prezentowała kolekcje największych włoskich projektantów, a jej twarz zdobiła okładki takich magazynów jak "Vogue". Najsłynniejszy Włoch Giorgio Armani (82 l.) wybrał ją, aby reklamowała jego perfumy.

Jako jedyna Polka zagrała z gwiazdą Hollywood Johnem Travoltą (62 l.) w obsypanym międzynarodowymi nagrodami francuskim filmie "Pozdrowienia z Paryża".

W 2012 roku jako pierwsza Polka poprowadziła ceremonię otwarcia i zamknięcia Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji.

Od blisko dwudziestu lat na stałe mieszka we Włoszech, gdzie powstawała najnowsza jubileuszowa kampania Apart. Zobacz wywiad z nową gwiazda marki APART >>>TUTAJ<<<
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.