Stowarzyszenie Rzeczoznawców Jubilerskich
Jesteśmy organizacją zrzeszającą od 1989 roku osoby pracujące w branży jubilerskiej jako Rzeczoznawcy Jubilerscy. Naszymi członkami są właściciele sklepów jubilerskich, właściciele firm zajmujących się obrotem hurtowym biżuterią i kamieniami jubilerskimi, osoby zatrudnione w tych firmach, jak również sympatycy i miłośnicy sztuki jubilerskiej. Obecnie zrzeszamy blisko 200 członków, w tym 111 rzeczoznawców w jedenastu różnych specjalnościach. Wspieramy wszystkie inicjatywy związane z porządkowaniem, rozwojem, popularyzacją branży jubilerskiej. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i propozycje współpracy. Jesteśmy współzałożycielami i stale współpracujemy z Forum Jubilerstwa Polskiego, Krajową Izbą Gospodarczą Jubilersko – Zegarmistrzowską oraz Międzynarodowym Stowarzyszeniem Bursztynników. Nasze Stowarzyszenie prowadzi działalność szkoleniową od końca lat osiemdziesiątych poprzedniego wieku. Zajęcia prowadzili i prowadzą nasi bardzo wysoko wykwalifikowani członkowie i wykładowcy uniwersyteccy. Organizowane i prowadzone szkolenia umożliwiają zdobycie oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych w branży jubilerskiej. Ponadto prowadzimy krajową listę rekomendowanych rzeczoznawców o potwierdzonych i sprawdzonych kwalifikacjach zawodowych, która jest publikowana w prasie branżowej oraz na www.srj.org.pl .
Nadajemy tytuł „Znak Jakości” – firmom, których właściciele lub pracownicy są naszymi rekomendowanymi rzeczoznawcami, w celu podkreślenia fachowości, a co za tym idzie wiarygodności firmy. Jesteśmy organizacją, do której może należeć każdy, kto chce w jakikolwiek sposób uczestniczyć w życiu branży jubilerskiej i chce mieć wpływ na jej rozwój!
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.