Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 12/04/2017 00:38:39
Kategoria: Biżuteria | Tablica: Biżuteria
Replika kolii bursztynowej "Qule", przygotowanej dla Księżnej Cambridge Kate przekazana do Muzeum Bursztynu
Pisałam ostatnio o 33 cennych eksponatach, które już od 6 listopada (najbliższej środy) będzie można zobaczyć na wystawie Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

Wśród zbiorów przekazanych do Muzeum Bursztynu, znajdują się repliki ekskluzywnej biżuterii brytyjskiej rodziny królewskiej zaprojektowanej przez producenta biżuterii z bursztynem - gdyńską spółkę akcyjną S&A Jewellery Design.

Jak mówi Krzysztof Król, rzecznik firmy S&A "Nasza firma od lat wspiera promocję bałtyckiego bursztynu na całym świecie. Jesteśmy przekonani, że Muzeum Bursztynu jest jedną z najważniejszych placówek, w których turyści z najodleglejszych zakątków świata mogą poznać historię, różnorodność i piękno bursztynowej biżuterii. Od początku byliśmy przekonani, że nasze najbardziej wyjątkowe eksponaty znajdą w Muzeum swoje godne miejsce"

Powyżej macie szansę podziwiać zdjęcie kolii bursztynowej o nazwie "Qule", przygotowanej dla Księżnej Cambridge Kate. Naszyjnik składa się z elementów złotych próby 585, naturalnego bursztynu bałtyckiego w kolorze mlecznym w kształcie kuli oraz łańcuch pokryty unikalną czarną powłoką.

Co więcej!
Dzięki producentowi każdy będzie mógł się poczuć jak członek brytyjskiej rodziny królewskiej. Od 6 grudnia 2017 r. w sklepie S&A w Zespole Przedbramia, gdzie mieści się Muzeum Bursztynu będzie można nabyć limitowaną serię replik biżuterii księżnej Kate oraz księcia Williama.
amberif
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.