Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 12/09/2017 13:32:48
Kategoria: Gospodarka i Ekonomia | Tablica: Gospodarka | Źródło: jubilerzy.info.pl
Startują branżowe programy promocji - co zyska jubilerstwo?
Ruszył projekt „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe - Marka Polskiej Gospodarki - Brand” poddziałanie 3.3.2 przeznaczony dla przedsiębiorstw z sektora MŚP realizowany przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu.

6 grudnia 2017 r., w siedzibie PAIH, odbyła się konferencja inaugurująca branżowe programy promocji. Okazuje się, że wśród 12 priorytetowych sektorów polskiej gospodarki, które mają największą szansę na globalny sukces znajduje się moda polska (wraz z biżuterią).

Program zakłada również uruchomienie dziewięciu portali internetowych dedykowanej każdej branży, które będą dostępne w domenie trade.gov.pl. Pod tym samym adresem znajduje się zestawienie targów, na których Agencja zorganizuje stoiska narodowe.

Przedsiębiorcy zainteresowani promocją swoich produktów i usług podczas targów mogą bezpłatnie zamieścić wizytówki w katalogu poprzez wypełnienie formularzy zgłoszeniowych dostępnych na każdym z portali branżowych.

Przeczytaj więcej nt branżowych programów promocji>>>TUTAJ<<<
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.