Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 01/03/2018 13:08:57
Kategoria: Gospodarka i Ekonomia | Tablica: Gospodarka | Źródło: businessinsider.com.pl
25 najważniejszych zmian gospodarczych w 2018 roku
Nowy rok przynosi ze sobą bardzo istotne a dla niektórych kluczowe zmiany w polskiej gospodarce. Dla każdego przedsiębiorcy prowadzącego firmę to informacje, które trzeba poznać.

Weźmy na przykład obowiazkową opłatę za wydawane w sklepach lekkie torby. 1 stycznia weszła w życie ustawa o opłacie recyklingowej. Wprowadza ona obowiązek odprowadzania przez przedsiębiorców opłaty w wysokości 20 gr za każdą wydaną lub sprzedaną lekką torbę. Chodzi o reklamówki na zakupy, które są dostępne w sklepach. Zmiana oznacza, że tam gdzie takie reklamówki były za darmo, teraz będą kosztować minimum 20 gr, a w pozostałych przypadkach podrożeją o taką kwotę. Jesteście ciekawi jakie jeszcze zmiany przynosi rok 2018?

Business Insider stworzył zestawienie 25 najważniejszych zmian gospodarczych w 2018 roku, z którymi możecie się zapoznać >>>TUTAJ<<<
Jubinale.com
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.