Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 01/08/2018 13:02:18
Kategoria: Wystawy, Wernisaże, Wydarzenia | Tablica: Wydarzenia | Źródło: galeriayes.pl
Galeria YES: DyploMy 2017 - wernisaż już 11 stycznia
Galeria YES zaprasza na DyploMY/2017. Wernisaż odbędzie się już 11 stycznia 2018 o godz. 19.00.

Wystawa prac dyplomowych studentów Katedry Biżuterii Akademii Sztuk Pięknych im Wł. Strzemińskiego w Łodzi. W tym roku prezentowane są wybrane dyplomy z Pracowni Projektowania Biżuterii dr Sergiusza Kuchczyńskiego i Pracowni Projektowania Form Złotniczych prowadzonych przez prof. Andrzeja Bossa i dr hab. Ewę Effenberg.

Tematyka prac, rodzaj użytych materiałów i technologii jest bardzo różny. Wynika z indywidualnych predyspozycji dyplomantów i wykorzystania właściwych środków plastycznych adekwatnych do prezentowanych problemów. Część z nich to gotowe oferty do wdrożenia na rynek, część to bardzo osobiste wypowiedzi artystyczne. Poprzez prezentowane prace widać osobowości dyplomantów, ich różnorodne obszary zainteresowań i fascynacji.

Galeria YES, ul. Paderewskiego 7, Poznań | wystawa potrwa do 28 lutego 2018 | Więcej szczegółów >>>TUTAJ<<<
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.