Opublikowane przez:Ewa Orzechowska (EwaO)

Data: 02/06/2018 17:33:28
Kategoria: Pokazy Mody, Biżuterii i Zegarków | Tablica: Jubinale
Wystawa "Moim zdaniem..."
"Moim zdaniem..." Serdecznie zapraszamy artystów złotników, projektantów oraz rzemieślników do zaprezentowania własnych prac i przekazania swojego zdania znakiem złotniczym w wystawie Moim zdaniem., która zostanie otwarta pierwszego dnia targów JUBINALE, 7 czerwca 2018.

Pomysł przygotowania wystawy narodził się podczas wielu rozmów przy okazji spotkań w sandomierskiej Galeria Otwarta Mariusza Pajączkowskiego. Nie jest nowy, opiniował go i wspierał sam Michał Gradowski, który już w 2013 roku wniósł wiele cennych uwag. Idea ewoluowała dosyć długo, zaś impulsem do opracowania tego scenariusza było zaproszenie przez targi JUBINALE do zorganizowania wystawy podczas czerwcowego spotkania branży złotniczej w Krakowie. Swoje wsparcie oraz przestrzeń wystawienniczą w londyńskiej Magan Gallery zaofiarował Andrzej Pacak, zaś Marek Nowaczyk, „biologiczny” ojciec legnickich konfrontacji, zgodził się służyć doświadczeniem, wiedzą i pomocą. Oto zatem przedstawiamy propozycję, będącą jednocześnie zaproszeniem do wspólnego, złotniczego Hyde Parku.

Więcej informacji znajdziecie na stronach www oraz w regulaminie wystawy. Czekamy na Waszą biżuterię! <3 Strona www:
http://www.moimzdaniem.info/

Regulamin Wystawcy:
http://www.moimzdaniem.info/RegulaminWystawy.pdf

Formularz zgłoszeniowy:
http://www.moimzdaniem.info/FormularzZgloszeniowy.pdf

Lubi to

jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.