Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 04/05/2018 15:37:50
Kategoria: Wystawy, Wernisaże, Wydarzenia | Tablica: Wydarzenia | Źródło: silver.legnica.pl
PROGRAM Legnickiego Festiwalu SREBRO 2018, odbywającego się pod hasłem: ILUZJA
Legnicki Festiwal SREBRO: 1 maja – 10 czerwca 2018 r. Kulminacja - wernisaże wystaw: 18 - 19 maja 2018 r.   

Legnicki Festiwal SREBRO to najważniejsze wydarzenie organizowane od ponad trzydziestu dziewięciu lat przez Galerię Sztuki w Legnicy. W jego ramach corocznie prezentowanych jest kilkanaście wystaw indywidualnych i grupowych artystów z Polski i zagranicy. Ponadto, organizowane są sesje popularno-naukowe, pokazy biżuterii i mody, konkursy i warsztaty złotnicze, koncerty oraz szereg akcji plastycznych i happeningów w przestrzeni miasta. 

 27 . MIĘDZYNARODOWY KONKURS SZTUKI ZŁOTNICZEJ "ILUZJA"

Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do wszystkich artystów, których zadaniem jest przedstawienie pracy na zadany temat – co roku inny – zawierającej oryginalną koncepcję twórczą i reprezentującej wysoki poziom artystyczny i techniczny. Preferowane są pomysł, wartość i sens wypowiedzi twórczej. Charakterystyczną cechą konkursu jest, że laureaci trzech pierwszych nagród finansowych otrzymują także – zgodnie z wieloletnią tradycją – granulat srebra.
Jubinale.com
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.