Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 04/17/2018 08:01:27
Kategoria: Targi i Giełdy | Tablica: Targi jubilerskie | Źródło: gifton.top
GiftON.top - Targi Upominków i Dekoracji już 7-9 czerwca !
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Targach Upominków i Dekoracji GiftON.top, które odbędą się na nowoczesnych terenach targowych EXPO Kraków w dniach 7-9.06.2018.

Doskonale dostosowane do potrzeb wystawienniczych, przestrzenne tereny targowe zapewniają uczestnikom wydarzenia pełen komfort pracy i świetnie spełniają oczekiwania wszystkich gości.  


Targi GiftON.top zostały stworzone z myślą o połączeniu pokrewnych branż, upominkowej oraz dekoracyjnej, w jednym miejscu. Organizowane są przez doświadczonego organizatora targów, PB Group, i odbędą się równolegle z Targami Biżuterii i Zegarków JUBINALE, które goszczą w Krakowie od 10 lat. Połączenie imprez targowych z kilku różnych, ale pokrewnych sektorów sprawi, że staną się one jeszcze bardziej atrakcyjne dla grupy docelowej.  


Targi GiftON.top mają na celu stworzenie miejsca spotkań dla producentów, importerów, hurtowników, właścicieli sklepów oraz innych osób powiązanych z branżą prezentów oraz dekoracji, gdzie uczestnicy będą mogli wymienić doświadczenia z ludźmi o tych samych zainteresowaniach i pasji, spotkać swoich stałych partnerów biznesowych, poznać nowe możliwości i skorzystać z najlepszych ofert branżowych.  


W ofercie wystawców znajdzie się asortyment reprezentujący różnorodne segmenty branży: od wyrobów szklanych czy porcelanowych, poprzez szeroko pojęte artykuły upominkowe, aż po różnego rodzaju artykuły dekoracyjne. Pierwsze dwa dni przeznaczone będą wyłącznie dla branży, a ostatni dzień dedykowany będzie także mieszkańcom i turystom z Krakowa, którzy będą mieli wyjątkową możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami w sektorze dekracji i prezentów oraz zakupu towaru u niektórych wystawców.  


Targi promowane są nie tylko w Polsce, ale także w Europie Centralnej - głównie w krajach takich jak Czechy, Słowacja, Węgry, Litwa, Niemcy, Białoruś, Ukraina czy Rosja, dzięki czemu firmy biorące udział w wydarzeniu będą mogły rozwinąć swoją działalność na scenie międzynarodowej.  


Zespół Organizujący targi GiftON.top to ludzie z pasją, dużym doświadczeniem i głowami pełnymi pomysłów. Profesjonalna i przyjazna obsługa zarówno Wystawców jak i Gości tworzy niezwykłą atmosferę podczas wszystkich eventów organizowanych przez PB Group.

Lubi to

jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.