Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 04/18/2018 07:44:59
Kategoria: Szkoły i Stowarzyszenia | Tablica: Szkolenia | Źródło: srj.org.pl
Certyfikowany Ekspert Diamentów HRD w Antwerpii
Kurs certyfikowany Ekspert Diamentów HRD w Antwerpii adresowany jest do wszystkich, którzy chcą zdobyć lub pogłębić wiedzę o diamentach na najwyższym światowym poziomie.

Kurs trwa trzy tygodnie. Tylko przez pierwszy tydzień zgłębione zostaną tematy dot. optyki diamentów, 4c, systematyki pracy z diamentami, obliczania masy diamentów oszlifowanych, identyfikacji zewnętrznych i wewnętrznych znamion diamentów, rozpoznawania barw diamentów, identyfikacji czystości oraz szacowania wielkości pozycji i barwy wrostków. Tak bogaty program szkoleń trwać będzie przez trzy tygodnie a zakończy się teoretycznym i praktycznym egzaminem ze zdobytej wcześniej wiedzy. Zobacz szczegóły dot. szkolenia i wypełniej formularz zgłoszeniowy >>>TUTAJ<<<
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.