Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 04/25/2018 17:48:07
Kategoria: Targi i Giełdy | Tablica: Targi jubilerskie
Jedyne takie wydarzenie w Europie Centralnej!
Dwie pokrewne imprezy targowe w tym samym terminie, które dają niepowtarzalną okazję na zaoszczędzenie czasu i poszerzenie perspektyw swojego biznesu zarówno w asortymencie biżuterii i zegarków jak i upominków i dekoracji.   


GiftON.top to nowa impreza targowa dedykowana branży upominków i dekoracji, która odbywać będzie się równolegle z 11. edycją Międzynarodowych Targów Biżuterii i Zegarków JUBINALE. Połączenie tych branż zapewni dostęp do jeszcze większego wachlarza produktów odpowiednich dla biznesu.   

GiftON.top oraz JUBINALE odbędą się w dniach 7-9.06.2018 na dwóch sąsiadujących ze sobą halach EXPO Kraków. Swoją ofertę przedstawią wystawcy z 15 krajów.   

UWAGA! BEZPŁATNE WYKŁADY. Zapraszamy do wzięcia udziału w cyklu bezpłatnych wykładów, zaplanowanych na 8. i 9.06.2018 w strefie wykładowej na hali Dunaj (podczas targów), dzięki którym będzie można poszerzyć wiedzę na wiele tematów dotyczących efektywnego prowadzenia firmy. Program wykładów i szkoleń znajdziesz >>>TUTAJ<<<   
Rejestracja Gości Branżowych.  Bezpłatnej rejestracji jako Gość Branżowy można dokonać on-line na www.e.jubinale.com lub www.e.gifton.top jak również podczas targów w Punkcie Rejestracji Kupców. Każdy identyfikator upoważnia do wstępu na obie imprezy targowe.   

Możesz zostać  Wystawcą.   
Jest jeszcze taka możliwość! Firmy zainteresowane wzięciem udziału w targach w charakterze Wystawcy prosimy o kontakt z naszym biurem tel. +48 58 520 90 99.

Lubi to

jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.