Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 05/08/2018 13:09:30
Kategoria: Zegarki | Tablica: Zegarki | Źródło: ekskluzywne.net
Premiera kolekcji OMEGA Tresor w Berlinie
Pomimo głęboko zakorzenionych szwajcarskich tradycji zegarmistrzowskich, marka OMEGA pozostaje w ciągłym ruchu i nie obawia się podejmowania ryzyka.

OMEGA zorganizowała wyjątkowy, uroczysty wieczór – podniebną kolację w Berlinie, w klimacie industrialnego szyku. Rolę gospodarza nietypowego wydarzenia pełniła prezenterka telewizyjna Viviane Geppert.

Wieczór rozpoczął się od wyzwania. Goście, aby dostać się do przestrzeni wystawienniczej musieli pokonać specjalnie przygotowany labirynt z licznymi pokojami przenoszącymi ich w surrealistyczne bajkowe scenerie, oferującymi możliwości zrobienia zabawnych zdjęć oraz wypełnionymi wszelkiego rodzaju zaskakującymi i fantastycznie absorbującymi instalacjami.

Zobacz co jeszcze czekało na gości tego wyjątkowego wydarzenia >>>TUTAJ<<<
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.