Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 05/10/2018 10:10:38
Kategoria: Szkoły i Stowarzyszenia | Tablica: Szkolenia | Źródło: jubilerzy.info.pl
SZKOLENIE – „Badanie, identyfikacja i wycena diamentów w oparciu o nowe zasady obowiązujące w krajach UE”.
Polskie Towarzystwo Gemmologiczne oraz Centrum Szkoleń Jubilerskich JUBILERZY INFO organizują w Warszawie szkolenie „Badanie, identyfikacja i wycena diamentów w oparciu o nowe zasady obowiązujące w krajach UE”.
Zajęcia trwają 10 dni w godzinach 10-17 (z przerwą na lunch). Dziesiątego dnia odbywa się egzamin końcowy oraz rozdanie dyplomów „Znawcy diamentów”.
Uczestnicy otrzymują wszelkie potrzebne materiały i przyrządy (np. książka Brylanty 4C, lupy, pęsety, suwmiarki, kamienie porównawcze, lampy itp.).

Po roku czasu (dla członków PTGem) istnieje możliwość zdania egzaminu praktycznego (eksternistycznego lub poprzedzonego dwudniowym szkoleniem) i uzyskania tytułu „Rzeczoznawcy diamentów” wydawanego wspólnie przez PTGem i Wyższą Szkołę Rzemiosł Artystycznych i Zarządzania we Wrocławiu.  

Prowadzący: dr inż. Tomasz Sobczak + eksperci diamentów HRD, IGI.

Kim jest prowadzący szkolenie dr inż. Tomasz Sobczak?
Jest to przewodniczący Polskiego Towarzystwa Gemmologicznego. Doktor nauk geologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego, specjalność gemmologia. Gemmolog dyplomowany Amerykańskiego Instytutu Gemmologii w Santa Monica i Polskiego Towarzystwa Gemmologicznego. Rzeczoznawca diamentów Międzynarodowego Instytutu Gemmologii w Antwerpii. Gemmolog dyplomowany i Fachowy doradca ds. obrotu kamieniami szlachetnymi Niemieckiego Towarzystwa Gemmologicznego, Idar-Oberstein. Autor 24 książek, w tym m.in. Diamenty jubilerskie, Rzeczoznawstwo diamentów jubilerskich, Brylanty 4C i Encyklopedia diamentów  


SZCZEGÓŁOWY  PROGRAM  SZKOLENIA  W  ZAKRESIE „Badanie, identyfikacja, wycena diamentów w oparciu o nowe zasady obowiązujące w krajach UE” POLSKIEGO TOWARZYSTWA GEMMOLOGICZNEGO znajdziesz >>>TUTAJ<<<

Lubi to

jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.