Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 07/05/2018 15:37:51
Kategoria: Wystawy, Wernisaże, Wydarzenia | Tablica: Wydarzenia
DaWanda kończy swoją działalność.
Niemiecka platforma e-commerce DaWanda, która łączyła drobnych projektantów biżuterii, mody, niezależnych twórców itp. poinformowała o tym, że kończy swoją działalność. Całość operacji DaWanda zostanie przejęta przez jej amerykańskiego konkurenta Etsy. Do Etsy nie trafi jednak żadne know how niemieckiej firmy.

Podobno decyzję o zakończeniu działalności podjęli wspólnie zarówno członkowie zarządu, jak i udziałowcy. DaWanda podzieliła się również informacją, że konkurencyjne Etsy ma przejąć sprzedawców z ich ofertą oraz ocenami uzyskanymi podczas działalności na DaWandzie. Dla Etsy jest to idealny sposób na przejęcie i rozszerzenie swojej klienteli. Ma także powstać polska wersja językowa platformy niedostępnej do dzisiaj w Polsce. Przeczytaj więcej >>>TUTAJ<<<
amberif
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.