Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 07/11/2018 23:10:51
Kategoria: Targi i Giełdy | Tablica: Targi jubilerskie | Źródło: fashion.trade.gov.pl
Możliwość bezpłatnej promocji na polskim stoisku narodowym w trakcie Targów Biżuteryjnych w Indiach
Jeszcze tylko do jutra (12.07.2018 do końca dnia ) polskie firmy zainteresowane dystrybucją folderów informacyjnych na Targach w Mumbaju mogą przesyłać swoje materiały.

Wszystko zawdzięczamy trwającemu programowi "Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe - Marka Polskiej Gospodarki - Brand - Moda Polska". Polska Agencja Inwestycji i Handlu organizuje na targach w Mumbaju stoisko narodowe. Przeczytaj z jakich form promocji polskie firmy mogą bezpłatnie skorzystać.

35. edycja targów biżuteryjnych India International Jewellery Show w Mumbaju odbędzie się w dniach 9-13 sierpnia 2018 r. Organizatorzy targów spodziewają się co najmniej 1200 wystawców oraz przedstawicieli 120 czołowych firm z sektora biżuteryjnego z 80 krajów. 

Przeczytaj szczegóły jak skorzystać z możliwości promocji na tak wielkich targach >>>TUTAJ<<<
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.