Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 07/30/2018 12:01:39
Kategoria: Wystawy, Wernisaże, Wydarzenia | Tablica: Wydarzenia | Źródło: kingy.pl
Na aukcję Sotheby’s wkrótce trafi królewska biżuteria Marii Antoniny!
Kolekcję jaka 12 listopada będzie pokazana w domu aukcyjnym Sotheby’s w Genewie świetnie podsumowała Daniela Mascetti – wiceprzewodnicząca Sotheby’s Jewellery Europe i Senior International Specialist:
„Jest to jedna z najważniejszych kolekcji biżuterii królewskiej, jaka kiedykolwiek pojawiła się na rynku, a każdy klejnot jest całkowicie przesiąknięty historią. Nigdy wcześniej publicznie nie oglądano tak niezwykłej kolekcji biżuterii, która daje nam wgląd w życie jej właścicieli sprzed setek lat. Uderzające jest również nieodłączne piękno samych okazów: cenne klejnoty, które są wspaniale ozdobione oraz wyjątkowo kunsztownie wykonane – są oszałamiające same w sobie.”

Zobacz artykuł Królewska biżuteria Marii Antoniny wkrótce trafi na aukcję Sotheby’s! przygotowany przez blog o biżuterii KINGY.PL by zrozumieć jaką ogromną wartość (nie tylko historyczną) ma zbliżająca się aukcja.
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.