Opublikowane przez:Krzysztof Antonowicz (KrzysztofAntonowicz)

Data: 09/26/2013 23:04:12
Kategoria: Akcesoria i Dodatki | Tablica: Inne | Źródło: ganoksin.com
Kolory na wiosnę 2014
              Pantone, będąca składową firmyX-Rite, światowy autorytet w dziedzinie koloru i dostawca profesjonalnych standardów kolorów dla branż projektowych, zaprezentowała w czasie trwania NewYork Fashion Week raport kolorów PANTONE ®Spring Fashion2014, będący kompleksowym przeglądem  i wyznacznikiem 10 najlepszych kolorów dla mody damskiej i męskiej na nadchodzący sezon wiosenny 2014, a także szkice projektantów i komentarze. Inspiracją dla designerów były mieszaniny kwitnących kwiatów, zagraniczne podróże i silne, pewne siebie kobiety.  
               "W tym sezonie, konsumenci szukają stanu przemyślanej równowagi emocjonalnej i artystycznej", powiedziała Leatrice Eiseman, dyrektor Instytutu Kolorów Pantone®. "Chociaż zapotrzebowanie na stabilność znajduje odzwierciedlenie w kompozycji palety, wszechstronność znajdująca się w  poszczególnych kolorach umożliwia eksperymenty z nowym wyglądem i kombinacją barw."
                Kolory przedstawione w raporcie kolorów PANTONE Fashion są zaczerpnięte z systemu kolorów Fashion+Home PANTONE, najbardziej powszechnie stosowanego i uznawanego systemu norm kolorów na świecie.
              O każdej porze roku, Pantone przygląda się projektantom na NewYork Fashion Weeki nie tylko, w celu zbierania opinii na temat kolorów w znanych kolekcjach, inspiracji i filozofii barw. Informacje te są wykorzystywane do tworzenia raportu kolorów PANTONE Fashion, który służy jako narzędzie odniesienia w ciągu całego następnego roku dla miłośników mody, dziennikarzy i detalistów.
Wiecej na ten temat na stronach http://www.pantone.com/pages/products/product.aspx?pid=1441&ca=90
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.