Opublikowane przez:Andrzej Sadowski (administrator) - PB Group

Data: 09/27/2013 12:37:39
Kategoria: Wystawy, Wernisaże, Wydarzenia | Tablica: Wydarzenia | Źródło: fashionweekend.pl
Warsaw Fashion Weekend

Piątek 4 października –
 Opening Night – 17.00 – 22.00 – pokazy polskich i szwajcarskich projektantów + zakupy

Sobota 5  października – 12.00 – 22.00 – dzień udanych zakupów i pokazy polskich i szwajcarskich projektantów mody

Niedziela 6 października – 12.00 – 22.00 – dzień udanych zakupów i pokazy polskich i szwajcarskich projektantów mody   


Aby wziąć udział w Opening Night Kup kartę VIP, która upoważnia do wejścia na Opening Night oraz otrzymania wartościowej paczki niespodzianki. Ilość kart VIP jest limitowana. Aby uniknąć rozczarowania, radzimy złożyć rezerwację już teraz.


Warsaw Fashion Weekend – to wymarzony sposób na poprawienie nastroju i relaks. Po ciężkim tygodniu w pracy spędzisz czas nie tylko polując na najmodniejsze kolekcje sezonu, ale także poddasz się zabiegom SPA, sprawdzisz najnowsze trendy w makijażu, obejrzysz pokazy mody najlepszych projektantów. UWAGA! Ceny będą do 70% niższe, niż w nadchodzącym sezonie. Jest to ostatnia chwila na upolowanie kolekcji must have na nadchodzący sezon. Myślisz, że kolekcje są już przebrane? Nieprawda. W nocy projektanci i firmy uzupełniają produkty i często pojawiają się zupełnie nowe wzory.
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.