Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 08/20/2018 16:26:13
Kategoria: Wystawy, Wernisaże, Wydarzenia | Tablica: Wydarzenia | Źródło: moimzdaniem.info
Wystawa "Moim zdaniem ..." trafiła do Kazimierza Dolnego!
Będąc w najbliższym czasie w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą musicie koniecznie odwiedzić wystawę "Moim zdaniem ..."! Wystawa czeka na Was w Nadwiślańskim Muzeum - Oddziale Muzeum Sztuki Złotniczej!
To już druga odsłona tego projektu, który cały czas się rozwija, a artyści nadsyłają swoje nowe prace. Następne pokazy w Gdańsku, Warszawie i Londynie.

Co to moim zdaniem? "Moim zdaniem… to całkiem inna wystawa niż te, które można podziwiać w galeriach, gdzie treść jest nieistotna, a forma ma znaczenie nadrzędne. Tutaj autorzy poprzez biżuterię czy obiekty złotnicze wypowiedzieli swoje zdanie na tematy rozmaite, jak polityka czy relacje międzyludzkie, co ich uwiera albo cieszy, co wywołuje w nich złość albo radość."

Zobacz stronę wystawy moimzdaniem.info
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.